Ekskursje w dyskursie
Blog > Komentarze do wpisu
Ulubieniec Kaczynskiego
Przepraszam, znowu będzie o polityce. Ja od polskich polityków chcę w sumie tylko jednego: infrastruktury. Mogę sam na własny koszt dbać o swoje zdrowie czy bezpieczeństwo, ale sam sobie nie zbuduję autostrady do granicy ani porządnego terminala na Okęciu. Przyśpieszenie budowy autostrad obiecywał premier Marcinkiewicz, potem premier Kaczyński. Marcinkiewicz tylko spowolnił, a Kaczyński storpeduje do reszty. Szefem GDDKiA zostanie nieudolny urzędnik, którego krył prezydent Kaczyński - podczas jego rządów w Warszawie, osobnik ów rozkopał liczne skrzyżowania pod ślimaczące się remonty-pośmiewiska. Czy jest w Polsce jeszcze ktoś kto łudzi się, że za rządu PiS budowa autostrad będzie wyglądała lepiej od kompromitacji takich jak budowa wiaduktu przy Galerii Mokotów? Ten sam dyrektor. Ten sam kryjący go prezydent.
Za rządu PiS możemy liczyć jeszcze na otwarcie autostrady A-18 do granicy (co tak naprawdę oznacza dokończenie budowy rozpoczętej jeszcze przez Niemców, ich gratuliere) oraz otwarcie odcinka A-1 pod Gdańskiem, który zaczęto budować jeszcze za rządów SLD. To wszystko. PiS niczego nie rozpoczął. Czy będzie potrafił choćby dokończyć?
środa, 09 sierpnia 2006, wo

Polecane wpisy

  • Silvergate

    Afera taśmowa rozwija się fajnie. Reżim nie nadąża z produkowaniem kolejnych usprawiedliwień - najpierw „nie było faktur”, potem „nie było umo

  • Luźne tezy o Biedroniu

    Jak mniemam, wszyscy szanowni komcionauci mają jakąś opinię na temat inicjatywy Biedronia. Doceniam, że jeszcze nie ruszył szał offtopicznych komentarzy. Propon

  • Jak RSW likwidowano

    Pewien przemiły młody człowiek, którego część komentatorów może kojarzyć pod nickiem ^ols, skomentował towergate m.in. następującymi zdaniami: uwłaszczenie na m

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2006/08/09 12:33:00
bo to jest po prostu element większego planu.
minister Szyszko, wespół z premierem, zmierzają do ograniczenia obszarów objętych programem Natura 2000, co może zaowocować tym, że na żadną budowę Unia pieniędzy nie da. więc drogi nie powstaną, no bo jak?
a dyrektor F. nie jest od tego, żeby budować, ale żeby tłumaczyć dlaczego nie udało się wybudować. w końcu w tym ma niewiarygodną praktykę po urzędowaniu w Warszawie.

żaden rząd nie potrafił budować autostrad, ale żaden nie miał takich podstaw do niebudowania, jakie konstruuje sobie właśnie PiS.

(ale co ja tam wiem... w końcu jestem "lewakiem z wypranym przez GW mózgiem", a takim jak ja autostrady się nie należą, więc o co wogle całe halo? ;)
-
2006/08/09 15:00:26
Key To The Highway
by Charles Segar and Willie Broonzy

I got the key to the highway,
Billed out and bound to go.
I'm gonna leave here running;
Walking is most too slow.


I'm going back to the border
Woman, where I'm better known.
You know you haven't done nothing,
Drove a good man away from home.


{Live Verse}
When the moon peeks over the mountains
I'll be on my way.
I'm gonna roam this old highway
Until the break of day.


Oh give me one, one more kiss mama
Just before I go,
'Cause when I leave this time you know I,
I won't be back no more.


Repeat First Verse


Repeat Second Verse

-
2006/08/09 15:32:54
Oj akurat w dziedzinie dróg zaniedbania datują się na okres znacznie wcześniejszy niż sromotne zwycięstwo PiS. Młodsze dzieci mogą pamiętać ministra Pola, zaś starsze np. Syryjczyka bądź jeszcze wcześniejszych - Jaworskiego, Liberadzkiego etc.
-
wo
2006/08/10 00:11:45
No więc cały problem w tym, że Pol zostawił po sobie przynajmniej rozpoczętą budowę odcinka, na którym Kaczyński niedawno uroczyście przecinał wstęgę. Tymczasem rząd PiS póki co nie zostawia swoim następcom nic do przecinania (w kwestii autostrad, ofkors, bo nie wątpię w ich zapał do budowy np. Świątyni Opaczności). Rzecz jasna, nie twierdzę że Pol był taki dobry tylko niestety że obecna ekipa jest JESZCZE GORSZA. Jak w starym dowcipie o stukaniu od spodu.
-
2006/08/13 23:06:20
Zdaje się, że mają jakieś głowy polecieć w ministerstwie transportu. Może Kaczor się połapał, że nominacja była nie teges...
-
2007/10/03 09:45:27
@"Może Kaczor się połapał, że nominacja była nie teges..."
chyba Kaczor uważa jednak że była teges :)